ZWROT PODRĘCZNIKÓW I INNYCH KSIĄŻEK W CZASIE PANDEMII

Zwrot podręczników szkolnych i książek wypożyczonych ze szkolnej biblioteki odbywać się będzie
w wyznaczonych terminach przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Zwroty przyjmowane będą w godz. 9.00-18.00

kl. I-III   - 19.06 (piątek) i 22.06 (poniedziałek)
kl. IV-VII    - 19.06 (piątek) i 22.06 (poniedziałek)
kl. VIII    - 15.06 (poniedziałek)
Komplet podręczników powinien być przez ucznia uporządkowany i podpisany imieniem i nazwiskiem.

Po upływie kwarantanny i dokonaniu oceny stanu technicznego zwróconych podręczników, w przypadku zagubienia lub zniszczenia, rodzice ucznia ponoszą za nie odpowiedzialność materialną. Informacja zostanie przesłana na dziennik.

INFORMACJA W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ od 25.05.2020r.

Biblioteka będzie czynna dla uczniów w poniedziałki od 8.00 do 8.40 oraz od 11.00 do 13.30.

• Uczeń chcący skorzystać z biblioteki musi mieć osłoniętą twarz - maseczka / chusta/przyłbica.
  • Należy zdezynfekować ręce przy wejściu do szkoły.
  • Nie można przychodzić do szkoły w przypadku występowania objawów choroby zakaźnej (m.in. podwyższona temperatura ciała, kaszel, katar).
  • Należy zachowywać dystans 1,5m od innych uczniów, pracowników szkoły.
  • Nie można wchodzić do pomieszczenia biblioteki, brak swobodnego dostępu do półek.