Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 40 im. kpt. Leonida Teligi

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

  • ZAWODY SPORTOWE

    7 czerwca uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w zawodach sportowych. Każda klasa wyznaczyła reprezentantów w określonych dyscyplinach. Chłopcy grali w piłkę nożną, dziewczynki w dwa ognie, klasy młodsze wyścigi w rzutach, skokach, biegach. Na koniec zmagań uczniowie mogli poczęstować się kaktusem.

  • DZIEŃ DZIECKA

    1 czerwca w Dniu Dziecka czekały na naszych milusińskich niezwykłe atrakcje. Warsztaty zorganizowane przez rodziców, zabawy w poszukiwanie ukrytego skarbu, piknik, ognisko, wyjścia do kina, zabawy sportowe, lekcje z okularami viar, owoce, lody i słodycze. Uśmiechom nie było końca.

  • DZIEŃ PATRONA

    16 maja obchodzimy Dzień Patrona. Apel przygotowała pani Karolina Lidke, z chórem szkolnym pracował pan Przemysław Broc, a tekst baśni o Leonidzie zredagowała pani Iwona Grabowska. Baśń o przygodach Leonida spodobała się wszystkim. Po przedstawieniu finalistki konkursu recytatorskiego "Morze, nasze morze" deklamowały wiersze. Nasi goście ze Stowarzyszenia Koloseum Gdańsk wręczyli nagrody wolontariackie naszym uczniom. Gratulujemy.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

czerwiec 2023

Slajdy

powrót do góry