2021/2022

LAUREACI W KONKURSACH SZKOLNYCH: LAUREACI W KONKURSACH ZEWNĘTRZNYCH:
  • Jesienna ozdoba kl I-III:
  • Fotograficzny Przyroda jesienią kl IV-VIII:
  • Dzień Niepodległości kl IV -VIII:
  • Stan Wojenny 1981-2021 kl IV-VIII:
  • S.Lem:

Konkurs o S. Lemie zobacz

2020/2021

LAUREACI W KONKURSACH SZKOLNYCH: LAUREACI W KONKURSACH ZEWNĘTRZNYCH:

  • Jakie to drzewo? I miejsce Hubert kl III B, Maria kl III B, Joanna kl VI B
  • Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych:I miejsce Dominika kl VII i Katarzyna KL VII, II miejsce Anna KL VII, III miejsce Arina KL VII
  • Kartka świąteczna w j.niemieckim: I miejsce Mateusz kl VII,  II miejsce Anna kl VII, III miejsce Katarzyna kl VII
  • OMNIBUS:I miejsce: Kamil kl 0, Oliwier kl IA, Hania kl II, Kamil III B
  • Konkurs recytatorski o wiośnie: I miejsce Wiktoria kl 3A, II miejsce Zuzanna kl , III miejsce Zosia kl 1A, wyróżnienia: Nina kl 3A, Hania kl 2, Kalina gr 0, Ania kl 1A
  • MATEMATYCZNY KONKURS WIELKANOCNY:
  • DZIEŃ WODY: laureaci: Zosia kl IV, Fabian kl V, Dawid kl VI B, Ania kl VII, Magda kl VIII, Marcelina kl VIII.
  • Morze w słoiku: I miejsce: Hania gr 0, Alicja kl IB wyróżnienia: Nina gr0, Milena gr 0, Julian gr 0, Zuzanna gr 0, Hania gr 0, Oliwier kl IA, Wojciech kl IA, Franciszek kl IB
  • Wydzieranki z morskiej pianki :I miejsce: Hania kl II wyróżnienia: Lena kl II, Julia kl II, Jakub kl II, Agata kl II, Amelia kl IIIB
  • Mozaikowe rybki : I miejsce:  Aleksander kl VI B
  • Konkurs pięknego czytania: I miejsce: Alicja kl IA, Zosia kl IA, Hania kl II, Kamil kl III B
    II miejsce: Wojtek kl IA , Lena kl II, Szymon kl III B,  III miejsce: Damian kl II, Martynka kl IIIA
  • MARATON CZYTELNICZY;I miejsce Hania kl II
  • TURNIEJ SZACHOWY Wojskowego Klubu Sportowego: I miejsce Kamil kl III B
  • LEON; 4 miejsce Zosia IA, 6 miejsce Maria i Kamil  IIIB, 7 miejsce Oliwier IB, 8 miejsce Oliwier IA, Maja IIIA, Szymon IIIA, Hubert IIIB, 9 miejsce Zosia IB,
  • XVIII KONKURS FLECISTÓW SZKÓŁ I i II STOPNIA: II miejsce Maria III B
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FORGET-ME-NOT : wyróżnienia Pola III A, Nina III A, Maria III B.
  • Mistrzostwa Polski północnej w kickboxingu: 3 miejsce Teodor kl VI B
  • Ogólnopolski konkurs j.angielskiego The Big  Challenge: Poziom 1 Zosia kl V (10 miejsce w województwie, 76 w kraju) Poziom 2 Gracjan kl VI A (8 miejsce w województwie, 89 w kraju), Poziom 3 Jagoda kl VII ( 103 miejsce w województwie, 1528 w kraju), Poziom 4 Magda kl VIII ( 11 miejsce w województwie, 123 w kraju)
  • ROWEROWY MAJ : 1 miejsce kl III A

2019/2020

LAUREACI W KONKURSACH SZKOLNYCH: LAUREACI W KONKURSACH ZEWNĘTRZNYCH:
  • Konkurs na makietę budowli Europejskiej: I - Irena VB, Magdalena VII
  • Konkurs "Jaki to język?": I - Joanna VB, Bianka VB, wyróżnienie Ola VIII, Martyna VIII
  • Quiz o językach europejskich: I - Konrad VII, Piotr VI, Krzysztof VA, Irena VB
  • Konkurs plastyczny "Złota Polska Jesień": I - Zosia I, Marcelina VII, wyróżnienie Amelia IIB Agata I, Julia I, Hania I.
  • Bardzo Piękna Dynia: I - Eliza IIB, II-Alan I i Dawid I, III - Krzyś I,                                                                         I - Aleksander VB, II - Antoni VA, III- Aleksandra VIII, Joanna VB
  • Konkurs plastyczny Niepodległościowy: I - Dawid VB
  • 4 Turniej piłki nożnej "O wieniec Adwentowy": I klasa IIB
  • Konkurs świetlicowy "Skarpeta Mikołaja": I Hania kl I, II Maja  kl IIa, Karolina IIB, Oliwia IIB, III Amelia kl IIB
  • Konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa": I Hania I, II Hubert IIB, III Tosia I
  • Konkurs plastyczny "Zaślubiny Polski z morzem" : Magdalena V i Julianna VII
  • Konkurs sportowy "Dwa Ognie": I klasa IIA
  • Konkurs "OZDOBA KASZUBSKA":
  • Maraton czytelniczy: Kamil IIB
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny Konopnicka: II miejsce Martyna kl VIII
  • Ogólnopolski konkurs Matematyczny LEON : III miejsce Kamil IIB
  • Konkurs Mitologiczny Olympus: 32 miejsce Kasia B VI, 34 Irena VB, 38 Grzegorz VI, 42 Bartosz VI, 48 Piotr VI, 48 Jagoda VI, 49 Natalia VI, 51 Szymon VA, 65 Marcel VA, 66 Natalia VB - wszyscy w pierwszej 100 na 5226 uczestników.
  • Konkurs Jezykowy Olympus: 15 miejsceZosia i 14 miejsce Michał kl IV, 10 miejsce Gracjan kl VA na 661 uczestników
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny  LEON online: I miejsce Hania kl I, I Zosia kl IV, II Maria kl II B, II Szymon kl II B, III Stanisław kl I, III Maja kl II A, III Pola Kl II A, Pozostali uczestnicy też byli wysoko - GRATULUJEMY!
  • Ogólnopolski konkurs Sprawności Zintegrowanych  LEON online: V Szymin kl II B, VII Antonina kl I
  • Ogólnopolski konkurs KANGUR online: Marysia kl IIB - 92,50 na 105 punktów