2020/2021

LAUREACI W KONKURSACH SZKOLNYCH: LAUREACI W KONKURSACH ZEWNĘTRZNYCH:

2019/2020

LAUREACI W KONKURSACH SZKOLNYCH: LAUREACI W KONKURSACH ZEWNĘTRZNYCH:
  • Konkurs na makietę budowli Europejskiej: I - Irena VB, Magdalena VII
  • Konkurs "Jaki to język?": I - Joanna VB, Bianka VB, wyróżnienie Ola VIII, Martyna VIII
  • Quiz o językach europejskich: I - Konrad VII, Piotr VI, Krzysztof VA, Irena VB
  • Konkurs plastyczny "Złota Polska Jesień": I - Zosia I, Marcelina VII, wyróżnienie Amelia IIB Agata I, Julia I, Hania I.
  • Bardzo Piękna Dynia: I - Eliza IIB, II-Alan I i Dawid I, III - Krzyś I,                                                                         I - Aleksander VB, II - Antoni VA, III- Aleksandra VIII, Joanna VB
  • Konkurs plastyczny Niepodległościowy: I - Dawid VB
  • 4 Turniej piłki nożnej "O wieniec Adwentowy": I klasa IIB
  • Konkurs świetlicowy "Skarpeta Mikołaja": I Hania kl I, II Maja  kl IIa, Karolina IIB, Oliwia IIB, III Amelia kl IIB
  • Konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa": I Hania I, II Hubert IIB, III Tosia I
  • Konkurs plastyczny "Zaślubiny Polski z morzem" : Magdalena V i Julianna VII
  • Konkurs sportowy "Dwa Ognie": I klasa IIA
  • Konkurs "OZDOBA KASZUBSKA":
  • Maraton czytelniczy: Kamil IIB
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny Konopnicka: II miejsce Martyna kl VIII
  • Ogólnopolski konkurs Matematyczny LEON : III miejsce Kamil IIB
  • Konkurs Mitologiczny Olympus: 32 miejsce Kasia B VI, 34 Irena VB, 38 Grzegorz VI, 42 Bartosz VI, 48 Piotr VI, 48 Jagoda VI, 49 Natalia VI, 51 Szymon VA, 65 Marcel VA, 66 Natalia VB - wszyscy w pierwszej 100 na 5226 uczestników.
  • Konkurs Jezykowy Olympus: 15 miejsceZosia i 14 miejsce Michał kl IV, 10 miejsce Gracjan kl VA na 661 uczestników
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny  LEON online: I miejsce Hania kl I, I Zosia kl IV, II Maria kl II B, II Szymon kl II B, III Stanisław kl I, III Maja kl II A, III Pola Kl II A, Pozostali uczestnicy też byli wysoko - GRATULUJEMY!
  • Ogólnopolski konkurs Sprawności Zintegrowanych  LEON online: V Szymin kl II B, VII Antonina kl I
  • Ogólnopolski konkurs KANGUR online: Marysia kl IIB - 92,50 na 105 punktów

2018/2019

LAUREACI W KONKURSACH SZKOLNYCH: LAUREACI W KONKURSACH ZEWNĘTRZNYCH:
  • Polacy w drodze o Niepodległość:  Mariusz VIII, Oliwier VII, Maksymilian VII, Karolina VII.
  • Kaszubska ozdoba choinkowa:  Łucja kl IB, Magdalena Kl IV A
  • 3 Turniej piłki nożnej o Wieniec Adwentowy : I - IB,    II - III,     III - IA
  • Konkurs kolęd: Teodor kl IVb, Cecylia kl VI, Roksana kl III
  • Konkurs Biblioteczno - Świetlicowy "Cała Polska Czyta Dzieciom": Łucja IB
  • Konkurs Walentynkowy: I - Weronika kl IB
  • I'am a leprechaun: Amelia kl IB, Roksana kl III
  • Czytelniczy: I- Martyna IA,  II - Szymon IB,  III- Kamil IB
  • Konkurs wiedzy o Irlandii: Aleksander IVB
  •  Pisanka Wielkanocna: Weronika kl IB
  • Konkurs telentów: I - Roksana kl III,     II - Maria kl IB,    III - Cecylia kl VI
  • Quiz o patronie szkoły: I - Konrad kl VI, II - Kacper kl VII, III - Ola kl VI , Dominik kl VI
  • Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia: I miejsce - Oliwier kl VII, Zuzanna kl VII
  • Kuratoryjny konkurs wojewódzki "Mity pędzlem i ołówkiem" WYRÓŻNIENIE Martyna kl VII
  • Konkurs Kolęd i Pastorałek : III miejsce - Zofia kl III
  • Konkurs j.angielskiego:"A trip to Great Britain" : II miejsce - Dawid kl VIII
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PUCHACZ: Hubert IA, Hubert kl IB
  • Międzyszkolny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej: II miejsce kl III