19 czerwca klasa 3 podziękowała wszystkim nauczycielom za naukę i wsparcie w pierwszym etapie przygody z nauką. Pod kierunkiem wychowawcy Pani Marzeny Łukaszewicz przygotowała śmieszny zbiór gatunków uczniowskich występujących w szkołach.
Nasza klasa 3a, tyle wdzięku w sobie ma.
Choć na lekcjach ciągle gada, choć z krzesełka czasem spada.
To wspaniałe są dzieciaki, roześmiane ich buziaki.
Jak tu na nas gniewać się,


