19 czerwca klasa 3 podziękowała wszystkim nauczycielom za naukę i wsparcie w pierwszym etapie przygody z nauką. Pod kierunkiem wychowawcy Pani Marzeny Łukaszewicz przygotowała śmieszny zbiór gatunków uczniowskich występujących w szkołach.

Nasza klasa 3a, tyle wdzięku w sobie ma.

Choć na lekcjach ciągle gada, choć z krzesełka czasem spada.

To wspaniałe są dzieciaki, roześmiane ich buziaki.

Jak tu na nas gniewać się,