Miło nam poinformować , że nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.

Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
W naszej placówce zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze do drukarek ATRAMENTOWYCH do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub pracy rodziców. Za udział w akcji uczniowie otrzymują punkty z zachowania za działania proekologiczne. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.
Wizualizacja kampanii w formie plakatów, ulotek, kartonów i naklejek na naszej stronie internetowej i szkolnym Facebooku.

Mam nadzieję ,że włączycie się Państwo do akcji „tusz do paki” https://www.tuszdopaki.pl/

WAŻNE :
ZBIERAMY WYŁĄCZNIE TUSZE OD DRUKAREK ATRAMENTOWYCH NIE LASEROWYCH!!!

AKCJA MA CHARAKTER CIĄGŁY.

OBEJRZYJ 3 MINUTOWY FILMIK NAJLEPIEJ CAŁĄ RODZINĄ :ZOBACZ