26 maja nasi ósmoklasiści zatańczyli poloneza na ul. Gościnnej w otoczeniu najbliższej rodziny i mieszkańców. Taniec rozpoczął coroczne obchody festynu w Parku Oruńskim.
Polonezem też ósmoklasiści rozpoczęli bal na zakończenie szkoły podstawowej. W przestronnej i elegancko udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły uczniowie, rodzice i nauczyciele bawili się wspominając minione lata. Wszyscy  bawili się do największych hitów zarówno współczesnych, jak i z lat wcześniejszych. Dużym zainteresowaniem cieszył się ogromny niedźwiedź, który pląsał pomiędzy tańczącymi.
Nie zabrakło także pysznego poczęstunku. Bufet oferował różnorodne przekąski, ciasta oraz napoje przygotowane przez rodziców. Bal pozostanie długo w pamięci zarówno uczniów jak i nauczycieli.
Wszystkim ósmoklasistom życzymy sukcesów i powodzenia w dalszej nauce.