GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

WTOREK: 8:00 - 11:00

ŚRODA:  8:00 - 12:00

CZWARTEK: 10:30 - 14:30

Jeśli szukasz książki zajrzyj tutaj

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej

1. Harmonogram pracy biblioteki będzie dostosowany do potrzeb i możliwości szkoły; będzie udostępniony na stronie internetowej szkoły.
  2. Uczniowie uczestniczący w zajęciach na terenie szkoły mogą korzystać z biblioteki.
  3. Należy wyznaczyć strefy dostępne dla pracownika biblioteki wraz z wytyczoną bezpieczną odległością – zapewniającą zachowanie odpowiednich odległości między pracownikiem a użytkownikami.
  4. Zaleca się, jak najczęstsze wietrzenie pomieszczenia, dezynfekcję klamek, klawiatur, telefonów, włączników światła i innych powierzchni lub elementów wyposażenia często używanych.

Wrzesień - pierwsze wizyty w bibliotece, poznanie zasad korzystaniaz zasobów bibliotecznych.

Październik - Pasowanie klasy pierwszej na czytelników, wystawa zakładek do książek, KONKURS NA ZAKŁADKĘ.

Listopad - Dzień Postaci z Bajek, Dzień pluszowego misia - wystawa z KONKURSEM NA IMIĘ dla misia.

Grudzień - Rozstrzygnięcie konkursu, układanie życzeń świątecznych, Dzień Księgarza.

Styczeń -   Dzień Kubusia Puchatka.

Luty - Konkurs iliteracki, plastyczny i wiedzy o bohaterach książek Dnia Kota..

Marzec - Dzień Pisarzy, Dzień Poezji.

Kwiecień - Dzień Książki i Praw Autorskich
Maj - Dzień Bibliotek.
Czerwiec - Tydzień czytania dzieciom, Akcja JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM.